Ahogy kisfiukent megalmodtam…
8-9 evesen arrol almodtam, hogy megmentem a lanyt. A kibaszott hetfeju sarkanytol! A 40 rablotol! A foldrengestol! A pokoltol, a gyoker pasiktol! Ki es megmenekitem, tenyeremen hordom, vigyazok ra, betakarom. S jah, igen, nyilvan meg is baszom, mint a lovat, hogy szetelvezze, szet spriccelje az agyat! Neztetek mar meg ugy igazan egy not? Marmint egy igazi not! Nem a hulye picsakat! Csodalatosak a nok! Kecsesek a mozdulataik, az egesz kisugarzasuk varazslatos, mindegy mit csinalnak....
Megjelent:
3 napja | Utolsó hozzászólás: Soha | Hozzászólások: 0
| Tetszik: 3
| Látták: 144x