Ti, hogy bírjátok ezt a meleget?
Ma elég sokat voltam a napon! Na nem jó kedvemben, de muszáj volt! Rendesen leszívott, és még edzettem is egy nagyot egy 28 fokos teremben délután. Megvagyok, de már azt vettem észre, hogy nézek egy profilt, egy meztelen nő van rajta, a fotó egy fürdőszobában készült. Én meg nézem, nézem. Nézegetem vagy 3 perce, és már azt nézem egy ideje, hogy milyenek a csempék, mennyire egységesek, .meg a fuga, a berendezések,...szóval meleg van na! 🤣🤣🤣🤣
Megjelent:
1 napja | Utolsó hozzászólás:
1 napja | Hozzászólások: 1
| Tetszik: 2
| Látták: 88x