"Megy a magamutogatás, és aztán semmi" :)
Muszáj írnom pár sort, mert már több levélben megkaptam, hogy megy a magamutogatásom, de senkit nem találok! Nos, azért kapok leveleket. Viszont vannak kitételek nálam is. Pl a távolság, nem szívesen utazok már 100 km-t, ez van. Vagy a kor. Engem nem nagyon hoznak lázba huszonéves kislányok, bármennyire is ízig-vérig domina, ez lelki dolog. Na, és van nekem is egy életem, ahogy sokan másoknak is. Van családom, párom, munkám. A párom szeretem immár 23 éve, és szeretni is fogom. Vannak...
Megjelent:
7 órája | Utolsó hozzászólás: Soha | Hozzászólások: 0
| Tetszik: 5
| Látták: 102x