Miért?

BDSM Blogok » Blog - Bayun » Miért?
Bayun (45)
Domináns, Fetisiszta, Mazochista, Szadista
Férfi, Hetero
  • Van blogja 
  • Részt vesz egy eseményen 
05. 04. 19:40 | Megjelent: 165x
Miért van, hogy amikor már 3 napja önmegtartóztató életet élek, akkor mindig...

A blog teljes szövege csak belépés után olvasható.

Hozzászólások (1)


A hozzászólások belépés után olvashatók.






 
Sütiket (cookie-kat) használunk a weboldalunk látogatásakor biztonsági és felhasználóbarát funkciók biztosítására, valamint statisztikai adatok gyűjtésére. További információ: Adatkezelési Tájékoztató